oborona-1

Військові частини займаються підготовкою бійців перед відправленням в зону АТО, проводять спеціалізовані навчання, тому від їх обладнання залежить рівень підготовки. Наразі в деяких військових частинах відсутні нормальні умови для перебування хлопців. Саме тому Фонд намагається брати активну участь у обладнанні військових частин, закупівлі необхідних будівельних матеріалів для проведення косметичного, поточного ремонту тощо.

У вересні місяці керівництво військової частини А1319 звернулося до Фонду з прохання посприяти у закупівлі електричних плит. Відповідно на придбання обладнання було виділено 25 тисяч гривень. Це не останнє прохання військової частини, тому надалі Фонд також збирається приймати участь у закупівлі необхідних товарів, якщо благодійна допомога буде дозволяти.

Запрошуємо кожного приєднатися до роботи Фонду, виділити посильну суму для допомоги військовим, бійцям АТО. Ви можете ознайомитися з використанням благодійних коштів, побачити чіткі звіти, запросити відповіді на питання, які вас хвилюють. Керівництво Фонду враховує всі пріоритетні напрямки та виділяє кошти на ті товари чи послуги, які значно покращать умови для багатьох бійців, або допоможуть якісно щось змінити. Ситуація в країні змушує нас об’єднуватися та фінансувати продукти для бійців, медикаменти, лікування, закупівлю страховок та обмундирування тощо. Якщо у вас є можливість допомогти бійцям АТО, військовим частинам, самообороні тощо, то ви можете завжди звернутися до нас.