оборона

Все частіше керівництво військових частин області звертається до Фонду з проханням забезпечити найнеобхіднішим: зробити поточний ремонт, закупити пальне чи закупити планшети. Хтось може сказати: а навіщо військовій частині планшети? Відповідь очевидна. Планшети зручно використовувати для переміщень на відстані, розробки стратегій, фіксації подій чи результатів. Особливо зручно використовувати їх у якості навігаторів, адже карти можна використовувати різних виробників, масштабів, закачати спеціалізовані файли. Під час виїздів на передову, доставки підкріплення чи провізії саме планшети стають незамінними помічниками. Саме тому Фонд у липні місяці виділив 28 тисяч гривень для придбання планшетів.

Варто зауважити, що ситуація в зоні АТО залишається надзвичайно складною. За минулу добу терористи 16 разів відкривали вогонь. Про режим тиші, якого мали дотримуватися в зоні АТО бойовики вже давно забули. Вони застосовують тяжку зброю та продовжують свої провокації.

На Маріупольському напрямку обстріляли Широкино та Водяне з гранатометів. На Луганському напрямку терористи застосували стрілецьку зброю та гранатомети біля Троїцького, Новозванівки, Донця та Новоолександрівки. Бійці української армії потребують підтримки, тому волонтери насправляють на передову не лише продукти харчування. А й листівки, листи з побажаннями та словами підтримки. Кожен може приєднатися до цієї роботи на направити натхнення, продукти чи медикаментидля української армії.