325472

Вже в котре до фонду звертаються наші захисники з проханням допомогти їм поліпшити умови перебування бійців у містах дислокацій частин. Є звернення, де мова йдеться про допомогу в поліпшенні умов підготовки бійців – майбутніх захисників Держави.

Так в чергове до голови правління ОБФ “Фонд сприяння обороні Запорізької області” звернулося управління Національної поліції м. Запоріжжя з проханням допомогти у придбанні спортінвентарю для проведення більш плідних тренувань. Так були закуплені боксерські перчатки, захист для голені та шоломи на загальну суму майже 62 тисячі гривень. Дуже сподіваємося, що відтепер тренуватися стане безпечніше, а якість тренувань буде набагато більшою і хлопці отримують певні професійні навички, які зможуть убезпечити їм життя.

Що ж стосується подій у зоні АТО, то за інформацією прес-служби Доманієвської райадміністрації під Мар’їнкою загинув Зельманович Ігор, житель селища Доманієвка, Миколаївської області, який проходив службу у складі Української Добровольчої армії.

Також Також, за словами спікера Міноборони з питань АТО Олександра Мотузяника, за минулу добу маємо двох поранених бійців ВСУ та трьох, яки отримали контузію, загиблих немає.