АТО

В обороні Запорізької області активну участь приймає ВГО «Спілка вільних козаків» вже не один рік. Хлопці слідкують за правопорядком у місті, охороняють кордони, патрулюють територію острова Хортиця тощо. Для ефективної роботи вони застосовують коней та транспорт, тому витрати на закупівлю палива неминучі. Фонд намагається допомагати всім структурам, які приймають участь у захисті Запорізької області: правоохоронці, громадські організації, військові тощо. У червні місяці на потреби ВГО «Спілка вільних козаків» було виділено 8,6 тисяч гривень, на які було закуплено паливо та поліграфічні матеріали. Важливо робити все необхідне, щоб наші захисники мали змогу ефективно обороняти наш край.

Фонд та волонтери приймають активну участь у забезпеченні потреб військових. Постійно збираються кошти для проведення ремонтів, закупівлі запчастин для авто, палива та інших необхідних матеріалів. Всі потреби враховано та відповідно до пріоритетів поступово вони фінансуються.

Нагадаємо, що запорізькі ветерани АТО намагаються відстояти свої права, які їм гарантує держава. Вони зібралися під стінами Держгеокадастру та вимагають надати обіцяні земельні ділянки. Запорізькі депутати включили питання виділення землі для ветеранів АТО у чергу дня на сесію, але стало відомо, що прем’єр-міністр наразі призупинив виділення земельних ділянок.

Допомогти ветеранам АТО зможуть лише депутати, а ми з вами можемо посприяти у закупівлі необхідних продуктів харчування, медикаментів на передову. Не залишайтеся байдужими до наших захисників!