oborona

Волонтери постійно проводять збори коштів для бійців у зоні АТО. Між тим буд5енні проблеми військових частин на місцях також потребують фінансування. Так до керівництва Фонду звернулася військова частина № 3033 з проханням посприяти у закупівлі електричних проводів та цвяхів. У серпні закупили посуд, цвяхи, електричний провід на суму більше 135 тисяч гривень. За допомогою закуплених матеріалів буде проведено поточний ремонт. Бійці мають відчувати себе комфортно у військових частинах, щоб пройти вчасно та якісно підготовку та перейти до захисту рідних кордонів безпосередньо у зоні АТО.

Ситуація в зоні АТО знову загострюється, тому є необхідність в поповненні армії новими кваліфікованими кадрами. Пройти швидку підготовку хлопці мають можливість у військових частинах, тому ми маємо зробити все можливе, щоб створити відповідні умови для навчання та проходження підготовки.

Ми завжди раді допомозі тих, хто не байдужий до долі наших захисників. Волонтери постійно збирають речі, кошти, медикаменти для допомоги пораненим, військовослужбовцям та бійцям. Кожен може прийняти участь у закупівлі чергових медикаментів, необхідних речей для військах частин тощо, оскільки керівництво Фонду активно приймає участь у забезпеченні військових найнеобхіднішими речами. Дякуємо всім, хто вже долучився до роботи Фонду та приймає активну участь в забезпеченні українських військових найнеобхіднішим та вирішенні побутових питань української армії.

м