оборона

Ситуація в зоні АТО залишається складною та небезпечною. Щодня ми чуємо про чергові обстріли позицій української армії з мінометів, артилерії, танків, гранатометів, БМП тощо. В такій ситуації бійці щодня ризикують здоров’ям та життям, але вони все одно продовжують тримати позиції та захищати українські землі від ворогів.

Фонд прийняв рішення щомісяця допомагати бійцям АТО з обмундируванням та страхуванням життя. У червні місяці для трьох бійців було закуплено необхідне обмундирування та здійснено перший платіж для страхування життя у цей неспокійний час. Всього витрачено близько 17,5 тисяч гривень.

Сьогодні від початку доби один військовий загинув, а ще четверо отримали поранення. Подібні втрати для українських військових не новина. У таких обставинах варто думати про майбутнє своє та своїх близьких – варто оформити страхування життя та здоров’я. саме тому певна сума коштів виділяється Фондом для таких цілей.

Від початку доби сьогодні зафіксовано 25 обстрілів позицій українських військових. Наразі стріляють не лише по укріпленням армії, але й по населеним пунктам поблизу. Є втрати серед місцевих жителів, про що періодично з’являється інформація у ЗМІ.

Волонтери також намагаються підтримати українських військових та надають їм допомогу у вигляді продуктів харчування, медикаментів, підтримки малюнками та словами. Кожен може приєднатися до ініціативи та підтримати її фінансово або матеріально.