2

В окуповане російсько-терористичними військами місто Іловайськ Донецької області прибуло 6 вагонів з боєприпасами та військовим спорядженням для бойовиків. Про це повідомляє керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соціальній мережі. Цікаво, що такі перевезення здійснювала державна компанія «Російська залізниця». Окрім цього, на місто Луганськ через населений пункт Металіст бойовики періодично відводять бойову техніку на ремонт та обслуговування.

Нагадаємо, що згідно з офіційними даними Генерального штабу України, на тимчасово окупованій території Донбасу знаходиться близько дев’яти тисяч військовослужбовців регулярної армії збройних сил Російської Федерації. Окрім цього, за даними антитерористичного центру, на території, тимчасово підконтрольній «ДНР» та «ЛНР» знаходиться близько 30000 так званих «ополченців». Тобто це найманці, проросійські активісти та місцеві маргінали, які зі зброєю в руках створюють спротив та хаос, поводять себе деструктивно на захоплених територіях, створюють спротив та хаос, поводять себе деструктивно на захоплених територіях.

Також представники Генштабу стверджують, що поблизу українського кордону наразі розміщено ще близько 45000 військовослужбовців Росії.