оборона

Бойовики ДНР та ЛНР дещо стурбовані, оскільки до них дійшли чутки про повномасштабний наступ української армії на терористів з метою їх повної ліквідації. Розвідка бойовиків розповіла, що наступ має відбутися найближчим часом. Основні моменти плану вже їм відомі. Розпочатися все повинно з артобстрілу об’єктів поліції ДНР та ЛНР. Оскільки охорона основних бойових баз терористів досить слабка, то знешкодити бази терористів можна буде досить швидко. Далі українська армія планую взяти територія ДНР та ДРН у кільце та вирішити долю цих територій у танкових боях. Застосовувати будуть танки, піхоту та артилерію.

Чи погодиться на такий план ЕС та інший світ? Чи будуть лідери зважати на їх думку, оскільки мінські угоди за кілька років нічого не дали суттєво. Втрати, поранення, використання ресурсів та затягування конфлікту. Навіть ті, хто не є шанувальником військових дій, вже рішуче настроєний на війну та закінчення конфлікту, розрухи, економічного стаду та недовіри до влади. Нерішуча поведінка у відношенні до звільнення території АТО багатьох настроює на негативний лад.

Сьогодні Запоріжжя відвідав Президент країни Петро Порошенко. Він особисто вшанував панят загиблих АТО, поклав квіти до меморіалу. Лідер країни відвідує міста, щоб висловити подяку тих бійцям, які поклали своє життя задля свободи каїни, які здобули поранення та просто виконали свій обов’язок. Хочеться вірити, що найближчим часом війна дійсно закінчиться, бійці зможуть повернутися до своїх сімей живими, цілими та здоровими. Хочеться вірити саме в це.