оборона(1)

Режим тиші, який мав полегшити всім життя з початку вересня, дотримувався російськими бойовиками хіба що 10 годин. Після цього розпочались вже знайомі всім провокаційні обстріли. Військові зафіксували в результаті 6 обстрілів українських позицій. З початку 1 вересня розпочались обстріли по всім напрямкам із застосуванням забороненої зброї: гранатометів, кулеметів, стрілецької зброї тощо.

Під обстрілами опинилися: селище Луганське, Авдіївка, Троїцьке, Невесельське тощо. На позиції обстрілів бойовиків прибули російські СМІ, які мали зафіксувати напади українських військових на бойовиків та порушення режиму тиші саме українською стороною. Українські військові протягом дня не зважали на провокації російської сторони та не дали приводів для непорозумінь та пліток.

Режим тиші для терористів – пусте звучання. Вони дещо скоротили кількість провокаційних нападів, але все одно провокують армію для відповіді. Останнім часом вони для цього застосовували різну тяжку зброю. Поки терористи застосували знову гранатомети, кулемети, але на цей раз обійшлися без танків та БМП.

Українським військовим було дуже важко утриматися від вогню у відповідь. Коли твої позиції знаходяться під обстрілом, поступово починаєш зовсім по-іншому сприймати світ навколо. Хочеться відповісти так, щоб більше не завдавали шкоди твоїм товаришам, близьким та Батьківщині. Проте українські військові мають триматися та не давати приводів для пліток та провокацій з російської сторони.

Варто ще раз підкреслити те, що з 1 вересня в зоні АТО знову діє режим тиші.