oborona-1

Запорізький зональний відділ військової служби правопорядку у жовтні місяці звернувся до Фонду з проханням про допомогу. Керівництво хотіло провести поточний ремонт для забезпечення нормальних умов роботи співробітників, але не знайшло відповідного фінансування. Через це Фонд виділив майже 164 тисячі гривень та закупив необхідні будівельні матеріали, профінансував монтаж системи відеоспостереження на суму майже 23 тисячі гривень.

Якщо хтось не знає, то Запорізький зональний відділ військової служби правопорядку – це спеціальне формування, яке слідкує за правопорядком та дисципліною серед військових у місцях дислокації військових частин, військових містечках тощо. Ця структура слідкує за збереженням життя, дотриманням прав військовослужбовців, забезпечує протидію диверсійним проявам тощо.

Фонд постійно фінансує покращення умов праці, навчання для військових. Необхідно забезпечити гідні умови для проходження підготовки військових, для їх подальшої служби. Наразі держава не може забезпечити хлопців продуктами, озброєнням, обмундируванням тощо. Саме тому волонтери беруть на себе значну частину постачання одягу, продуктів харчування, медикаментів для військових. Це стає можливо завдяки небайдужим людям, які знають, що якщо об’єднати зусилля, то вдасться зробити набагато більше, ми зможемо підтримати наших захисників та зробити умови перебування в зоні антитерористичної операції терпимими. Приєднуйтесь до тих, хто хоче змінити ситуацію на краще та допомогти військовим в АТО та на місцях.