оборона

Охорона наших кордонів морських та сухопутних частково лежить на Бердянському прикордонному загоні. Бійці постійно слідкують за тим, щоб ворог не підкрався зненацька та не проник на територію країни. Оскільки загін виконує важливі та відповідальні функції, то необхідно створити гідні умови для виконання обов’язків. Саме тому Фонд постійно підтримує Бердянський прикордонний загін та по можливості допомагає вирішити нагальні питання. У січні місяці було виділено 168 тисяч гривень для закупівлі необхідних будівельних матеріалів та проведення поточного ремонту. Це лише невеликий внесок у наш спокій та комфорт для бійців.

Сили АТО останнім часом несуть значні втрати. Бійці поранені, загиблі, а обстріли посилюються та озброєння стає все потужніше. У такій ситуації необхідно знаходити можливість підтримати бійців АТО, допомогти їм вистояти в тяжких умовах.

Значну роль у покращенні умов в зоні АТО відіграють посилки волонтерів. Благодійні організації та ініціативні люди відправляють постійно бійцям АТО посилки до зони бойових дій. Ви також можете приєднатися та відправити теплі речі, медикаменти чи просто виділити хоч якусь суму коштів для волонтерів, які вже витратять їх на найнеобхідніше. Фонд збирає кошти та постійно розміщує звіти про те, на що конкретно вони були витрачені. Ви самі можете обирати організацію чи допомогти самостійно. У такій складній ситуації в країні залишатися байдужими до потреб військових та бійців АТО нереально та некоректно. Разом ми зможемо захистити країну та перемогти!