001

Протягом дня в Дебальцево не вщухають бойові дії. Про це повідомляє інформаційний центр полка особливого призначення «Азов». «В Дебальцево не вщухають обстріли ворожої артилерії.

З 9.00 до 17.00 годин вогонь ведеться безперервно, тіла загиблих цивільних та військових у великій кількості лежать на вулицях міста. Також в полку повідомляють, що в селищі Широкино, що в районі Маріуполя, відбувся бій з бойовиками.

Деталі бою, а також інформація щодо втрат серед військових уточнюється. Нагадаємо, що Широкино є частиною нейтральної зони. Нагадаємо, що згідно з офіційно наданою інформацією, за минулу добу загинуло 4 українських військових, більше 25 отримали поранення середнього рівня тяжкості.

Також з’явилася інформація і про те, що в ночі в Дебальцево відбувся бій, в ході якого, використовуючи піхотні підрозділи, бойовики намагалися захопити позиції українських військових. Про це заявляє Штаб військової операції. Також днями Державна служба по надзвичайним ситуаціям евакуювала з Дебальцева більше ніж 2,5 тисячі людей. Також в місто намагаються завозити хліб та медикаменти, щоправда вантаж постійно підпадає під обстріли терористів.