oborona

8 грудня терористи обстріляли українські позиції 11 разів за день. Біля Пісків сьогодні стріляли з мінометів 120 мм. Після цього раз порушення режиму тиші на Донбасі, бойовики перейшли до наступу на Маріупольському напрямку. Вони ставили за ціль – спровокувати українських бійців та заставити їх використати проти них заборонену мінськими угодами зброю. Для цього вони застосували БМП, стрілецьку зброю, міномети та гранатомети різних калібрів тощо. Особливо під обстрілами опинилися Талаківка, Водяне, Широкино, Мар’їнка. Біля останнього населеного пункту стріляв снайпер.

Українські бійці з зони АТО розповіли про те, що ворог поки не застосовує все, що має. Вони достеменно знають про те, що у розпорядженні бойовиків є зброя, яка стріляє на 60 км, що ставить під загрозу не лише населені пункти вздовж лінії розмежування. Про повну безпеку годі й говорити.

За минулу добу в зоні АТО терористи активно проводили розвідку. Вони використали сучасні безпілотні летальні апарати для отримання достовірних та актуальних даних для подальших провокаційних нападів. Апарати літали вздовж лінії розмежування та фіксували ситуацію та позиції українських військових.

А в Запоріжжі вже другий раз пограбували учасника АТО. Вранці до відділення поліції звернувся 39-річний хлопець з заявою про скоєний злочин. На нього напали двоє та викрали з куртки мобільний телефон, картку та посвідчення. Поліцейські затримали порушників та знайшли речі потерпілого. Тепер їм світить від 4 до 6 років. Зараз затримані перевіряються щодо участі у інших схожих злочинах.