1

Бойовики збільшили кількість обстрілів на Донбасі після введення Україною Операції об’єднаних сил. Про це заявив спікер Міноборони Дмитро Гуцуляк на брифінгу в Українському кризовому медіацентрі.

“Ви знаєте, що останнім часом збільшилася кількість обстрілів з боку російсько-окупаційних військ, підтримуваних активно (і це підтверджується фактами) Російською Федерацією поставками їм озброєнь і військової техніки. Саме збільшилася кількість обстрілів мирних населених пунктів уздовж лінії розмежування. Вважаємо, що це бойовики роблять навмисно з метою звинуватити і дискредитувати Збройні сили України, особливо при зміні формату операції з антитерористичної на Операцію об’єднаних сил. Однак це їм не удаетс “, – сказав він.

Нагадаємо, АТО на Донбасі офіційно закінчилася 30 квітня і на зміну їй прийшла Операція об’єднаних сил (ООС). Зміна формату антитерористичної операції на Операцію об’єднаних сил прописано в законі “Про реінтеграції Донбасу”.

При цьому командувач Операцією об’єднаних сил Сергій Наєв раніше повідомляв, що загострення бойових дій в зв’язку з початком ООС не прогнозується.

Натомість Фонд сприяння продовжує допомогати, незважаючи на зміни в зоні бойових дій. Так вчергове допомогу від фонду отримала в/ч А2176 (Сармат) у вигляді придбання для військової техніки двох акумуляторів на загальну суму трохи більше 18 тисяч гривень.