02

На терміновому брифінгу у вівторок ввечері, речник антитерористичної операції Андрій Лисенко повідомив, що проросійськими бойовиками, не дивлячись на режим припинення тиші, була захоплена частина Дебальцевого. За його словами, 17 лютого ситуація в районі Дебальцевого є надзвичайно складною і змінюється майже щогодини.

За словами А. Лисенка, терористи повністю не дотримуються режиму припинення вогню, не припиняють цілодобово обстрілювати українське місто та його околиці. Бойовики постійно здійснюють різні диверсійно-терористичні акти, штурмують позиції сил АТО, проводять обстріли прилеглих до міста сіл. Також було зазначено, що проросійські терористи намагаються за будь-яку ціну захопити Дебальцеве.

Протягом 17 лютого місто кілька разів обстрілювалося з «Градів» та мінометів. Загалом, за минулу добу було зафіксовано більше 40 обстрілів позиції сил АТО та велику кількість штурмових дій. Бойовики атакували Дебальцеве штурмовими групами за підтримки бронетехніки та артилерії. Врешті, частина населеного пункту була захоплена незаконними збройними формуваннями.