1

Аналітичний відділ ГІ “Права Справа” оприлюднив докази того, що бойовики так званої “ЛНР” розмістили важку бронетехніку в житлових кварталах. Фотодоказ оприлюднив співголова ОІ Дмитро Снєгирьов в Facebook.

Як повідомляється, техніку розмістили в селищі міського типу Донецький на Луганщині. Згідно з “мінських угодами” 2015 року з північно-західним околицям селища проходить так звана лінія розмежування.

Таким чином, незважаючи на надані російськими кураторами і бойовиками запевнення в дотриманні режиму тиші, вони свідомо наражають на небезпеку мирне населення окупованих районів Сходу України і намагаються змусити Україну до “поганого миру”.

Як зазначається, зараз мова йде про зміну тактики військового протистояння на Сході України. Бойовики переносять основний акцент на обстріл позицій ВСУ з житлових кварталів окупованих міст і селищ.

Раніше за тиждень в зоні проведення операції об’єднаних сил спостерігачі ОБСЄ зафіксували 7700 випадків порушення режиму припинення вогню на Донбасі. “Минулий тиждень був гіршої за весь час конфлікту”, – повідомив перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

Нагадаємо, в Торецькому на Донбасі бойовики незаконних збройних формувань пошкодили дитячий Центр соціально-психологічної реабілітації, де знаходилося 28 дітей. Правоохоронці провели евакуацію.