оборона(1)

Бойовики в зоні АТО продовжують обстрілювати позиції українських військових. Сьогодні до 18:00 терористи здійснили 29 обстріли. Загиблих немає. На Маріупольському напрямку під обстрілами опинилися Лебединське, Водяне, Широкино, Гнутово, Новогригорівка. Терористи вели вогонь з кулеметів, мінометів та стрілецької зброї. На Донецькому напрямку бойовики застосували сьогодні міномети для обстрілу Авдіївки, Майорська та Луганського. Використали гранатомети та кулемети для позицій українських військових біля Зайцево, новгородського, троїцького та Новолуганського. На Луганському напрямку постріли чутно було біля Кримського та Новоолександрівки.

Стало відомо, що за минулу добу сім українських військових було поранено. Троє з них травмовано, а четверо бійців отримали поранення. Всього за минулу добу бойовики 108 разів відкривали вогонь. Половина з них на Маріупольському напрямку. На цьому напрямку терористи все частіше застосовують танки, міномети та гармати. На позиціях працюють снайпери, що значно ускладнює захист позицій українською стороною.

Зона Ато поступово перетворюється з суцільні кратери від снарядів. Житлові будинки руйнуються під час обстрілів. На супутникових знімках ця територія здається вже зовсім нежилою. У нас забрали досить багато територій. Не лише Крим дістався російській стороні, адже вся зона АТО перетворилася на перехідну нежилу зону. Така ситуація лякає, а тенденція залишати її без вирішення – лякає ще більше. Сподіваємося, що найближчим часом рішення знайдеться.