1

Минула доба в зоні проведення антитерористичної операції пройшла дуже неспокійно. Про це говориться в повідомленні прес-центру АТО. Терористи вели вогонь по всім секторам. Розпочинаючи з 18 години вечора 8 листопада, бойовики з крупнокаліберних гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї на Артемівському напрямку обстрілювали населені пункти Майорське, Шуми, Зайцево. На Луганському напрямку бойовики вели прицільний вогонь по позиціях українських військовослужбовців в районі населеного пункту Щастя. На Маріупольському напрямку по с. Широкіно працював снайпер.

В штабі антитерористичної операції зазначається, що більше за все російсько-терористичні найманці обстрілювали донецький напрямок. Тут із озброєння БПМ-2, гранатометів та кулеметів, стрілецької зброї, найманці 6 разів обстрілювали захисників України в районі населених пунктів Авдіївка, тричі – Піски, а також вели вогонь по Верхньоторецькому, Опитному та Красногорівці. В цілому по нашим позиціям було здійснено більше 20 обстрілів. Українські військовослужбовці і в подальшому в односторонньому порядку дотримуються Мінських домовленостей. На Луганському напрямку минула доба пройшла спокійно. Про це інформує прес-офіцер сектору «А» Анатолій Проішин.

В спільному центрі по контролю та координації питань призупинення вогню на лінії розмежування заявили, що погіршення ситуації в АТО може привести до зриву процесу відведення озброєння та подальшої ескалації конфлікту.