3

У неділю, 31 травня в мережі Інтернет з’явилося відео, на якому бійці 37-го батальйону, у повній бойовій викладці, зі зброєю та прапором в руках крокують центральним проспектом міста. Майже усі — добровольці, всі побували на передовій. За словами бійців, вони отримали наказ від свого керівництва пройти 180 кілометрів пішки на нове місце дислокації. Проте запорізька громадськість відстояла військових і їм наказали повернутися у свої казарми.

Як розповів заступник командира 37-го батальйону Володимир Поляков, бійці отримали наказ залишити казарми та перейти за 180 кілометрів до нового пункту постійної дислокації. Він, як командир, має виконати покладені завдання всіма можливими засобами. Так як транспорту надано не було, а вся техніка знаходиться на передовій та захищає українців, залишився єдиний спосіб — йти пішки.

Варто пригадати, що ще рік тому у казармі 37-го батальйону були руїни. Запорізька влада дозволила бійцям облаштувати тут військову частину. Власними силами та за допомогою небайдужих захаращені ангари були перетворені на просторі казарми, заново було зведено їдальню, встановлено рукомийники та буржуйки, проведено освітлення, відремонтовано під’їздні шляхи.

За новим наказом наші захисники мають переїхати на закинутий аеродром під Токмаком. Першу групу військових, які вирушили під Токмак, було зупинено біля Запорізької ОДА. За годину очікування до бійців замість губернатора області вийшов один з чиновників, який попрохав хлопців батальйону тимчасово повернутися назад. Остаточного рішення щодо місця дислокації бійців ще не має, – воно має бути прийняте вже за декілька днів. Основна частина бійців 37-го батальйону наразі знаходиться в найгарячішій точці Донбасу — під Широкіним.