1

Бійці батальйону «Сармат», які не так давно захищали нашу Батьківщину під Маріуполем, відвідали наше місто. Сюди їх привело змагання по міні-футболу з колишніми наркозалежними.

Батальйон «Сармат» було зформовано з метою захисту Херсонської області. Коли знадобилася допомога на Сході України з початком антитерористичної операції, бійці були дислоковані під місто Маріуполь Донецької області.

Бійці батальйону «Сармат» розповіли, що спортивних змагань в добрій, дружній атмосфері їм не вистачало вже давно. Як розповів один з бійців батальйону Дмитро Гамм, дуже приємно, що їх запрошують на такі заходи, адже вкрай важливо показати й іншим цивільним людям, що військові також приймають участь в таких змаганнях. За словами учасників заходу, гра пройшла на хорошому рівні, дуже добре показали себе як команди, так і самі учасники спортивного міроприємства.

Команда суперників бійців АТО складалася з колишніх наркозалежних, які спеціально приїхали до нашого міста з різних регіонів нашої країни. У футболі вони виявилися сильнішими, аніж бійці АТО. Як розповів представник Міжнародної антинаркотичної асоціації Ілля Серебрянський, він залишився дуже вдячним всім учасникам турніру, а також воїнам, які приймали участь у змаганні. За словами Іллі, поспілкувавшись з нашими захисниками, він абсолютно впевнений, що наша країна знаходиться в надійних руках.