oborona

Сьогодні від початку доби та до 18:00 здійснено 25 обстрілів сил української армії вздовж лінії розмежування терористами з забороненої зброї. За результатами обстрілів українська армія втратила одного бійця та ще двох поранено. Основну увагу терористи зосередили сьогодні на трьох напрямках.

На Маріупольському напрямку під обстрілами з мінометів опинилася Талаківка. Гранатомети застосували проти Широкино, Водяного та Мар’їнки, стрілецька зброя застосовувалася біля Повлополю та Новотроїцькому. В останньому населеному пункті стріляв по позиціям українських військових снайпер.

На Луганському напрямку обстріляли Новозванівку з мінометів та протитанкових ракетних комплексів. На Донецькому напрямку бойовики приділили увагу Зайцево, Авдіївці, Опитному, Крутій Балці. Проти Опитного застосували БМП.

Провокаційні напади в Гнутово із заборонених мінометів наносять удари не лише позиціям військових, але й завдають шкоду помешканням громадян. Постріли в цьому населеному пункті не вщухають навіть вдень. Українські військові переживають через те, що внаслідок обстрілів руйнуються будинки мешканців.

Серед приємного варто виділите те, що сили Ато зайняли кращі позиції на Світлодарськійдузі. Українська армія спрацювала злагоджено та тихо. В результаті ми отримали нові та гарні позиції. Тепер їх необхідно втримати. Наразі армія тепер працює на тим, щоб забезпечити нові позиції світлом та всім необхідним. Бойовики здогадалися про плани української армії надто пізно, тому позиції вдалося зайняти нашим.