оборона

16 травня станом на 18:00 бойовики здійснили 19 обстрілів позицій української армії вздовж лінії розмежування. Сьогодні втрат з боку українських бійців не було, що не може не викликати радість. Штаб АТО офіційно повідомляє, що втрат серед українських військових сьогодні не було.

На Маріупольському напрямку з гранатометів та стрілецької зброї терористи обстріляли Павлополь, Широкино та Водяне. Біля Чермалику захисникам довелося встояти проти кулеметного вогню. Біля Красногорівки ворог використав міномети проти українських військових.

На Донецькому напрямку знову стріляли біля Авдіївки. Також порушили бойовики режим тиші біля Горлівки та Зайцево. На Луганському напрямку мінометний вогонь зустрів українських бійців біля Жовтого. Біля Лопаскіно терористи застосували гранатомети.

Штаб АТО також повідомляє про зниження активності бойовиків після обстрілів на Луганському напрямку. Це черговий раз терористи змушують українських військових сподіватися на припинення вогню та зменшують свою активність. Щодня вони використовують міномети, гранатомети, БМП, стрілецьку зброю, БТР, кулемети різних калібрів для обстрілів позицій української армії. Хлопці тримають позиції та ціною свого життя захищають лінію розмежування від ворожого втручання.

Волонтери постійно намагаються підтримати героїв та направляють продукти харчування, смаколики, речі, медикаменти в зону АТО. Ситуація в країні стосується кожного, тому за можливості необхідно приймати участь у зборі фінансових засобів чи речей для бійців на передовій, для ремонту військових частин та інших першочергових завдань.