oborona

Бойовики сьогодні продовжували доводити те, що вони не хочуть дотримуватися мінських домовленостей. Терористи продовжують провокувати українських військових та намагаються виставити українську сторону в негативному світлі. Натомість бійці не зважають на провокації, напади та продовжують виконувати доручення керівництва по підготовці відводу військ.

Сьогодні до 18:00 бойовики на Маріупольському напрямку стріляли по Павлопіллю, Богдановці, Широкіно, Стаогнатівці. Застосовували для нападів стрілецьку зброю та гранатомети. На Донецькому напрямку застосували кулемети, гранатомети та стрілецьку зброю. Особливу активність терористів зафіксували біля Авдіївки. На Лугнському напрямку стріляли біля Новоолександрівки та Попасної з стрілецької зброї.

Також варто зауважити, що на Маріупольському напрямку бойовики зірвали відведення військ українською стороною. Під час відведення військ в районі Петровського противник запустив безпілотний літаючий апарат та вже через годину позиції українських військових обстріляли з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї. В результаті відведення військ було зірвано, причому за цим спостерігали ОБСЄ. Українські військові вогонь у відповідь не відкривали. Загиблих та поранених в цей раз немає, але бойовики в черговий раз показали всім, що вони не збираються досягати миру та керуватися підписаними мінськими домовленостями. Вони постійно отримують нову підтримку, тому навіщо їм завершувати військові дії? Їх не хвилюють людські втрати, а це вже жахливо.